Leczenie trądzikowego zapalenia mieszków włosowych

leczylam tradzikowe zapalenie mieszkow wlosowych tabletkami izotretonoiny(10mg,raz dziennie przez4mies axotret)Jak podtrzymac leczenie i jak dlugo odczekac od ostatniej tabletki.Czy sa jakies kremy,czy nowosc-lampa led triwings jest skuteczna,dziekuje

Aleksander Ropielewski

Zależy to od nasilenia zmian i skuteczności prowadzonego leczenia. Stosowanie lampy o której Pani wspomniała może przynieść korzystny efekt. Wszystko zależy od stopnia nasilenia zmian skórnych i odpowiedzi na leczenie, a to pozostaje sprawą indywidualną.