Minimalizacja nieprzyjemnych skutków odstawienia

Witam, Proszę o informacje jak mam zminimalizować nieprzyjemne skutki odstawienia - chodzi mi gównie o senność i zmęczenie pojawiające się między drugim, trzecim lub czwartym dniem od ostatniej dawki ? Oczywiście 1-2 dnia po ostawieniu, Śpię normalnie od 8-10h, ale następuje później faza (2-4 dzień) tej ciągłej senności. Oczywiście pomijam skutki przygnębienia, stany depresyjne i niechęci do wszystkiego, które również mam – to nie jest dla mnie uciążliwe jak ta senność.Chce z tym skończyć.

Witam. Niestety odpowiedź na pytanie nie jest możliwa gdyż nie napisała Pani/Pan o odstawieniu jakich środków mówimy.