Na czym polega peeling chiński?

Na czym polega peeling chinski? Jest on bolesny? Jakie przynosi efekty i kiedy powinno sie go zrobic? Dziekuje za odpowiedz

Małgorzata Panek

Jest to nazwa usługi w konkretnym salonie, a nie nazwa określonego zabiegu. Radziłabym się zapytać w miejscu , które oferuje tę usługę.
Pozdrawiam

Peeling chiński polega na wcieraniu w skórę mieszanek ziół chińskich. Przy dobrym wykonaniu potrafi być bolesny bo zioła wcierane ręką drażnią skórę i powodują jej złuszczanie mechaniczne. Samo złuszczanie przynosi efekty gładszej, lepiej wyglądającej skóry. Czy składniki tych ziół dodatkowo korzystnie oddziałują na stan skóry, mam spore wątpliwości.