Pytanie o stosowanie Skinoren

Witam serdecznie, mam pytanie, czy po skinorenie mogę nałożyć krem z spf 30 i na to lekki makijaż, czy już lepiej stosować go tylko na wieczór? I czy na noc po skinorenie można używać pudru propolisowego? Chciałabym podkreślić, że leczę się u dermatologa, tylko zapomniałam o to zapytać, pozdrawiam!

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Tak na dzień można na skinoren nałożyć krem spf 30 lub 50 i nałożyć makijaż. Wieczorem najlepiej na skórę oczyszczoną zastosować sam skinoren.