Wyniki badania krwi u 7-latka

Mam pytanie 16 09 2014 syn 7 lat miał robione wyniki i ma Eo 1.19 na( 10/ul)n 0.02-5.0 oraz ma Eo-16.3 (%)(ul)N1.0-5.0 dostał dwie dawki leku Pyrantelum Mediana 250mg/5ml.ale nie kazano robić potym wyniku badań czy juz jest ok, błagam o poradę, oraz Rdw miał 15.7(%)n 10.0-15.0 hce dodać że od wczoraj bierze antybiotyk duracef gdyż ma szkarlatyne. Czy po 10 dniach brania leku tez nie konieczne jest zrobienie wyników i kontrol? Powiedziano mi ze nie, a w int jest inaczej pisane ze powinnam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.