Zniszczone włosy pomimo podcinania

Witam , mam strasznie zniszczone włosy nawilżam je ale mam zniszczone końcówki włosów mam takie białe końcówki i podcinam je co jakiś czas ale już mam krótkie włosy i dalej są białe końcówki co robić prosze o pomoc bo nie chce ich bardziej ściąć

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani na podstawie opisu dolegliwości trudno postawić właściwą diagnozę,przyczyny tego stanu. Zalecam wizytę u trychologa, który na podstawie obrazu z mikrokamery - trichogramu będzie mógł ocenić strukturę włosa. Przyczyn tego stanu może być wiele: od przyczyn hormonalnych, niewłaściwej pielęgnacji (za dużo lakieru/żelu itp), brak odpowiedniego szamponu, dostosowanego do potrzeb. Zalecam wizytę u profesjonalisty, który wskaże dalsze postępowanie. Pozdrawiam.