Brak poprawy po półrocznym zażywaniu Structum

Witam mam 47lat od roku bolA mnie wszystkie stawy w tym rowniez kregosłup, w nocy nie mogę sie odwrócic na drugi bok.Drętwieją mi palce u rąk i kości tak głośno strzelają ze staje sie to krępujące.lekarz reumatolog p rzepisał mi Structum500mg,zarzywam od pol roku,ale zadnej poprawy nie ma,co robic?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest wizyta u specjalisty reumatologa. Najprawdopodobniej podczas wizyty terapia zostanie zmodyfikowana.