Co jest przyczyną spadków i wzrostów temperatury ciała u dziecka?

dzień dobry mam pytanie możne ktoś mi pomoże czym możne być spowodowane to ze dziecko ma rano 34 stopnie temperatury do godziny 10 rośnie 36,6 do około 19 jest 37,6-38 a wieczorem znowu 36 i tak od dwóch miesięcy ogólne wyniki wychodzą dobrze.

Lek. Tomasz Budlewski

Jakieś cechy infekcji ? Jeżeli nie to wskazana jest konsultacja lekarza neurologa