Czerwienienie i pieczenie twarzy

Witam, mam jeden problem a mianowicie czerwienienie twarzy praktycznie dziennie i z niczego bez żadnej przyczyny oraz pieczenie mój ojciec z tego co wiem ma podobnie tylko ja mam dwu krotnie gorzej jestem bardziej czerwony i częściej jakie mogą być przyczyny z poważaniem

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany problem może być spowodowany nadciśnieniem tętniczym. Nie można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.