Czy kwasy tłuszczowe znajdujące się w suplemencie z witaminą D3 są szkodliwe przy stentach?

Dzień dobry. Proszę odpowiedzieć czy w zakupionym suplemencie witamina D3 znajdujące się kwasy tłuszczowe nasycone w ilości 500 mg. w kapsułce są dla mnie szkodliwe. Mam stenty.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Taka ilość kwasów tłuszczowych nasyconych nie powinna być dla Pana szkodliwa.