Czy można usunąć krzywe zęby i wstawić sztuczne?

Mam dwie jedynki krzywe i mam pytanie czy mogę je usunąć i wstawić żeby sztuczne? Czy jakiś dentysta sie tego podejmie?

Dzień dobry Pani. Nie jest to dobry pomysł i myślę, że żaden lekarz sie tego nie podejmie, jeżeli nie chce Pani założyć sobie aparatu to najprościej można jedynki wyprostować licowkami , lub koronami porcelanowymi.
Ale jeżeli skrzywienie jest niewielkie , to można od strony podniebienego nakleić cztery zamki lingwalne i za ich pomocą w sposób niewidoczny wyprostować zęby. Jak Pani widzi sposobów jest wiele do wyboru, dlatego nie warto iść na skróty.
Pozdrawiam :)