Czy olanzapina może otępiać?

Witam. mam takie pytanie ,czy olanzapina może otępiać .Biorę ją prawie 2 miesiące nie mogę się na niczym skupić, mam mało myśli w głowie, nawet jak oglądam jakiś film w telewizji to nie wiem o co chcodzi

Witam. Olanzapina jest lekiem przeciwpsychotycznym o działaniu stabilizującym nastrój. Opisane dolegliwości mogą być zarówno wynikiem działania olanzapiny jak i choroby podstawowej. Proszę skonsultować sprawę z lekarzem prowadzącym.