Czym można zastąpić cement dentystyczny do utrzymania koronki na 4 zęby?

Dobry wieczór Panie Doktorze mam takie pytanie czym można zastąpić cement dentystyczny do utrzymania koronki na 4 zęby który nie będzie uczulał niestety mam chyba uczulenie na cement dentystyczny bo ciągle mnie piecze język przy tych koronkach myślałam ze to nikiel na których były koronki ale w tej chwili jestem w trakcie zmiany koronki na tlenku cyrkonu ale mam narazie coś w rodzaju nakładki z plastiku i nadal czuje to pieczenie jest to bardzo uciążliwe. Bardzo dziekuje za odpowiedz.Beata

Może być Pani uczulona na materiał,z którego jest wykonane uzupełnienie tymczasowe ; o swoich odczuciach należy poinformować lekarza,który wybierze odpowiedni materiał mocujący stałe koronki.