Dlaczego przy gejowskiej pornografii dostaję erekcji?

Witam, mam problem natury własnej seksualności. Od poczatku gdy zaczął budzić sie we mnie popęd seksualny podobały mi sie kobiety. Byłem zauroczony, zakochany, tak jak jestem teraz, czuje pociag seksualny, chęć zycia, szczescie i wszystko inne co potrzebne by zbudować zdrowy związek. Jednak jestem zdziwiony bo przy gejowskiej pornografii dostaje erekcji, co mnie dziwi. Osobiście nie wyobrazam siebie w akcie seksualnym z mężczyzna i brzydzi mnie to. Nigdy nie patrzyłem na nich pod katemseksualnym

Dzień dobry!

Obserwowanie kontaktów seksualnych innych ludzi (np. homoseksualnych) może być dla nas podniecające nawet wtedy, jeśli sami nie chcielibyśmy w takiej samej czynności brać udziału. To normalna reakcja.
Jest też możliwe, że w jakimś stopniu (jak wielu ludzi) posiada Pan także zainteresowania homoseksualne.

Pozdrawiam!