Grudki koloru skóry przy cerze naczynkowej

Dzień dobry, mam podobne problemy co koleżanka z Oświęcimia. Mam cerę naczynkową, od kilku lat mam na twarzy "drobne kropki/grudki" głównie koloru skóry. Byłam leczona na trądzik różowany (Tetralysal), miałam badanie na demodex, używałam maści: protopic, elidel i skinoren, co chwilowo pomogło. Gdy całkiem je odstawiam problem się znacznie nasila. Byłam już u kilku lekarzy i żaden nie umie postawić diagnozy. Czy tego typu problemy są związane tylko z cerą naczynkową czy mogą mieć inne podłoże?

Dzień dobry,

Trudno doradzać bez obejrzenia twarzy.
Proszę zatem o przesłanie dobrej jakości zdjęć z krótkim opisem co było stosowane przez 3 ostatnie miesiące na adres alaskowska@arsestetica.pl

Pozdrawiam