Jak stosować Differin przy cerze naczynkowej?

Witam, dostałam ostatnio od dermatologa żel differin ( 5 lat temu brałam izotretynoinę na tradzik a teraz mam prawdopodobnie nawrót), ale mam cerę naczynkową a trądzik zlokalizowany głównie na brodzie i okolicach , w związku z tym chciałam zapytać czy mogę stosować żel na całą twarz, czy może on uszkodzić cerę?

idąc za ulotką - Stosować 1 ×/d, najlepiej wieczorem; początkowo małe ilości preparatu nanosić na skórę całej twarzy, z wyjątkiem okolic oczu i ust oraz fałdów nosowo-policzkowych, 10–15 min po umyciu i osuszeniu ręcznikiem. Rozważyć dalsze stosowanie preparatu, gdy po 3 mies. leczenia zmiany nie ustąpią.