Jak stosować Acnelac?

Witam, mam żel acnelec, jak powinnam go stosowac? Mam pryszcze na policzkach, tuz obok siebie. Czy moge posmarowac wiekszy obszar twarzy ta mascia? A moze cos mi sie stanie? Nie przesuszy mnie to?

Lek. Michał Lenard

Może Pani stosować maść na większym obszarze twarzy, najlepiej wieczorem, ok 15 minut po umyciu i osuszeniu twarzy ręcznikiem. Pozdrawiam!