Intensywność orgazmu przy stosunkach

od 8 miesięcy zaczęłam współżycie seksualne, jestem bardzo młodą kobietą, po raz drugi miałam orgazm pochwowy, lecz ten był bez masowania i dotykania łechtaczki , wystarczyło kilka minut i to w pozycji na jeźdźca , ale dlaczego on był krótki i mniej intensywny niż łechtaczkowy ? po orgazmie już nie miałam ochoty na seks .

Dzień dobry!

Każdy orgazm może być inny i każdy stosunek może być inny - w zależności od danego dnia, naszej kondycji, nastroju, wrażliwości i reakcji ciała, interakcji z partnerem itp. Nie jest regułą i zasadą, że na dane pieszczoty czy daną pozycję zawsze będziemy reagowali w identyczny sposób, takim samym orgazmem o takiej samej intensywności.

Pozdrawiam!

Witaj!

Każdy orgazm może być inny, zależny od sposobu pobudzenia a intensywność odczuwania zależy od wielu elementów i bodźców jakie doprowadziły do tego. Może być tez tak,że po krótkim i mniej intensywnym odczuwaniu nie chce się już więcej seksu lub odwrotnie ma się ochotę na seks. jest uzależnione od pani i może się zmieniać .
Pozdrawiam