Jak pomóc synowi, który ma rozwolnienie?

witam sym od soboty ma rozwolnienie mial rowniez goraczke dwa dni, podawalam mu smekte teraz mam od dzisiaj nifuroksazyt i lakcid bardzo duzo pije ale do jedzenia daje mu tylko ryz marchew ibanana co to moze byc? i jak moge mu jeszcze pomoc?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją układu pokarmowego. Proszę kontynuować zalecone leczenie. W przypadku nasilenia objawów konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza.