Jak poprawić stan swoich włosów po farbowaniu?

Otóż, jakieś 2 lata temu zaczęłam farbować włosy, wtedy miałam ich mnóstwo. Teraz zostało mi już nie wiele z tego co miałam, jest to spowodowane farbowniem. Czy one odrosną? Rzecz jasna przestaje farbować, ale chce wiedzieć czy już te włosy takie zostaną, czy jest szansa żeby zgęstniały i były takie jak kiedyś?

Jeżeli mieszki włosowe nie zostały uszkodzone, to jest duża szansa na odbudowanie włosów. Polecam wizytę u trychologa w celu zbadania kondycji włosów.