Jak pozbyć sie cellulitu i schudnąć z ud ;)

Mam 15 lat i widoczny cellulit na nogach - jak się go pozbyć? Bardzo chciałabym schudnąć, choć nie mam nadwagi <173 cm i 61 kg>, ale chciałabym być szczuplejsza ;)

Witam!

Zachęcam do przeczytania artykułu odnośnie pielęgnacji skóry dotkniętej cellulitem. Znajdziesz go pod adresem: http://portal.abczdrowie.pl/ladna-pupa-pokonaj-cellulit. Nie polecam Ci diety odchudzającej, a zwiększenie codziennej dawki ruchu. Przy ćwiczeniach trwających powyżej 30 minut zaczynają być mobilizowane rezerwy tkanki tłuszczowej, stąd korzystne będą treningi o umiarkowanym tempie, lecz dłuższym czasie trwania.

Pozdrawiam