Jak zapobiegać podrażnieniom oczu?

Dzień dobry. Podczas wietrznej lub mroźnej pogody mocno łzawią mi oczy. Później skóra pod oczami robi się czerwona, tworzą się bąble i skóra szczypie. Rano zawsze nakładamy pod oczy krem do skóry wrażliwej pod oczy, ale nie udaje mi się zapobiec podrażnieniom. Co mogę zrobić w tej sytuacji?

Dzień dobry, proszę zmienić krem taki który będzie też skórę regenerowal, nawilżal i będzie ochronny. Proponuje beata skin active cream który też bardzo dobrze się sprawdza w pielganacji skóry wrażliwej.
Pozdrawiam serdecznie
Justyna Sobczynska

Dzień dobry, w składzie kosmetyków powinny znaleźć się substancje o działaniu łagodzącym i regeneracyjnym : m. in. alantoina, witamina A, witamina E, pantenol, rumianek. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.