Jaki jest kolejny krok po kuracji Izotekiem?

Witam. Jestem rok czasu po drugiej kuracji izotekiem i znów problem powraca. Wsypuje mnie praktycznie na całej twarzy nie wiem co mam robić... bardzo dbam o skórę stosuje wyłącznie kosmetyki z dobrą renoma zakupione w aptece pielęgnuje twarz a mimo to na skórze cały czas coś jest. Ostatnio stosowałam pastę cynkową ale ona też za wiele mi nie pomogła zaraz po wysuszeniu tworza mi się strupki które znikają i na wygojonym miejscu powstaje nowa zmiana takie błędne koło. Zupełnie nie wiem co robić?

Witam Panią,

Jeśli po zastosowaniu Izoteku jest nawrót zmian o charakterze zapalnym zapraszam na konsultacje do naszej Pani dr dermatologii Agnieszki Nawrockiej.
Razem realizuje indywidualne programy lecznicze trądzik.

Pozdrawiam serdecznie
Anna Adamowicz