Kosmetyka twarzy po kuracji Izotekiem

Już przez 8 miesięcy nie biorę Izoteku. Jednak chciałabym nadal używać różnych kremów, aby trądzik się nie pojawiał. Używałam eucerin matujący. Chciałabym czegoś nowego i zastanawiam się nad zestawem La Roche-Posay Effaclar Duo krem, żel. Jednak poczytałam że po smarowaniu Effaclar duo następuje wysyp i tego się obawiam. Chyba że lepiej kupić co innego. Aby nie pojawiały się niedoskonałości, wyrównał koloryt, nie było przebarwień.

Jeśli kuracja Izotekiem została przeprowadzona prawidłowo, trądzik nie powróci. Jeśli nie ma Pani zaufania do Effaclaru, proszę spróbować serii Sebium.

Dzień dobry,

Z pewnością należy pamiętać o właściwej pielęgnacji również po zakończeniu leczenia. W celu doboru odpowiednich kosmetyków można spotkać się z dobrym kosmetologiem, który dobierze pielęgnację domową i gabinetową.

Pozdrawiam