Jaki jest najlżejszy kwas usieciowiony?

Witam Panstwa, chcialabym sie dowiedziec jaki jest najlzejszy kwas usieciowiony, ktorym mozna wypelnic ryse na policzku. lekarze, ktorych spotkalam probowali rozne preparaty i byli niezgodni, dlatego pragne poradzic sie Panstwa na forum. Jest to rysa po hialorunidazie, ktorej ooscze nie wypelnilo.Zalezy mi na "lekkim" wypelniaczu, ktory nie zbiera zody i nie bedzie efektu zgrubienia.Bardzo dziekuje za Panstwa rady§

Szanowna Pani
Preparat dla Pani powinien być dobrany indywidualnie w zależności od głębokości zmiany. Preparaty różnych firm mogą być podobne lecz z mieć inne nazwy własne dlatego też mogła Pani uzyskać różne odpowiedzi. Zapraszam na konsultację