Krwawienie po in-vitro

Dzien dobry chcialabym sie zapytac bylam na in vitro 12 maja czekam az pojde 21 maja na bete,ale wczoraj tj.18 maj wieczorem dostalam takie plamienie troszke,ale dzisiaj tj.19 maj to wyglada jak okres a mam dopiero dostac 21 maja,biore jeszcze duphaston 3*2 dziennie czy musze odstawic duphaston?czy zazywac do wykonania bety?pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę kontynuować stosowanie leku zgodnie z zaleceniem lekarza prowadzącego oraz udać się na wizytę kontrolną w umówionym terminie.