Kwas hialuronowy pod skórą nosa

Mam w nosie kwas chialuronowy , ponieważ chciałam go lekko wymodelować ale efekt mnie nie zadowala gdyż praktycznie po miesiącu nos wrocil do ksztaltu z przed wstrzykniecia kwasu, chciałabym go usunąc ( kwas) ale czy wraz z tym kwasem nie usunę własnego występującego w skórze? albo czy to nie popsuje czegoś w środku?

Niestety hialuronidaza nie jest wybiórczym preparatem i tak samo traktuje wstrzyknięty kwas hialuronowy jaki ten rodzimy. Niemniej jednak umiejętne podanie kwasu hialuronidazy daje dobre efekty. W dobrym gabinecie nie powinno być żadnego problemu.