Marskość wątroby i WZW typu C

iałem badanie fibroscanem i wyszedł wynik 13 to znaczy 3/4 marskośći wątroby jestem w dołku psychicznym mam 22 lata i miałem leczenie już inteferonem jak miałem 16 lat bez poprawy wręcz wyniki gorsze .Obecnie stosuje dietę i biorę esentiale proszę o poradę co jeszcze mogę jeszcze wziąć inteferonu się boję co mam dalej robić brałem Heparegen tak mam HCV WZWC

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. W razie możliwości zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.