Wynik badania wątroby i leczenie WZW typu C

dzien dobry mam taki problem mam 3/4 wynik 14 fibroscanu .Mam 22 lata nie wiem co robić wynik mam złe brałem hepaegen teraz biorę ESSENTIALE na wspomaga wątrobę i nie wiem co dalej mam robić chciałbym się wyleczyc tego wirusa typu C Mam HCV WZWC nie wiem co brać jestem totalnym dołku psychicznym proszę o poradę co pan mi poleci???

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę udać się do specjalisty chorób zakaźnych, który pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym!