Pękające naczynka u dwuipółletniego dziecka

Moja 2 i pół letnia córka ma pękające naczynka na podstawie karku i zaczynają jej pękać też na policzkach.Boje się ze to jakiś obiaw.Proszę o rady jak temu zapobiegac i czy to cos poważnego.Jest szansa ze zniką te ktore juz popękały ? Ma dość jasną karnacje i teraz zaczyna mięć różowe policzki, nie wiem czy to od naczynek ale nie chce żeby tak jej zostało. Z góry dziękuje

Mikołaj Cyganok

Witam! Opisywane przez Panią/Pana objawy mogą mieć różną przyczynę. Sugeruję niezwłocznie udać się do pediatry i pokazać w/w zmiany.