Po jakim czasie po jodowaniu tarczycy można wrócić do domu?

Witam,, MĄŻ poddał się jodowaniu tarczycy 30.07.18 dostał dawkę jodu 120 MBq i od tego czasu jest w odizolowaniu. Ma zwolnienie z pracy do 12.p8.18. Czy może. Wrócić do domu po upływie tego zwolnienia? dodam, że mamy Małek dziecko 3 lata oraz obecnie kesye na początku ciąży. Dziękuję za odpowiedz

od podania dawki leczniczej prosi się o:
-unikanie bliskich kontaktów szczególnie z kobietami w ciąży oraz z małymi dziećmi
(przytulanie, spanie w jednym łóżku) ze względu na pozostający w gruczole tarczowym
131I
-ograniczenie kontaktów towarzyskich
Można zajmować się pracami w gospodarstwie domowym (gotowanie, mycie
naczyń). Nie jest konieczne posiadanie osobnych talerzy. Można oglądać telewizję
, rozmawiać przez telefon, chodzić na spacery, robić niezbędne zakupy, a więc prowadzić
normalny tryb życia