Po jakim czasie występują pierwsze objawy zakażenia wirusem HIV?

Proszę powiedzieć po jakim czasie występują pierwsze objawy zakazenia wirusem hiv,  wiele zrodel podaje od 2-6 dni

Lek. Tomasz Budlewski

Dużo zależy od organizmu i stanu jego odporności. Jeżeli Pan podejrzewa u siebie zakażeni to proszę jak najszybciej udać się na badania. Kwestia objawów jest bardzo bardzo indywidualna.