Porost włosów po stosowaniu Loxon

Witam. Czy po stosowaniu preparatów na łysienie z 5% stężeniem Minoxidilu(chodzi mi głownie o Loxon 5% i Rogaine) może powodować porost włosów na innych częściach ciała niż głowa?

Witam.
Leki te jeśli stosowane są miejscowo, powodują porost włosów tylko w miejscu stosowania.
Kiedyś minoksydyl był stosowany doustnie jako lek obniżający ciśnienie tętnicze i wtedy jednym z jego działań niepożądanych był nadmierny porost włosów.
Dotyczyło to głowy i reszty ciała.