Ranki na skórze twarzy

Witam. W ostatnich dniach na twarzy pojawiły mi się dziwne rany. Martwię się trochę, że może to być coś poważniejszego. Załączam zdjęcia w linku podanym na dole. Z poważaniem, Lucjan goo.gl/KtZs9t

Dzień dobry

Trudno jest Pana zdiagnozować ze zdjęcia, proszę udać się do najbliższego gabinetu kosmetologicznego. Na pewno otrzyma Pan pomoc.

pozdrawiam serdecznie

IJ