Skoki ciśnienia przy niskim cisnieniu

Od kilku lat zażywam rytmonorm bisocard tamoxifen. Mam przepisany rownież lecalpin ale ciśnienie mam w ciagu dnia 90/60, a nawet 80/60 wiec nie biorę leku. Ale często nad ranem ok. Godz. 4 budzą mnie zawroty głowy, wymioty a ciśnienie jest 180/95 takie ataki mam ok. 4razy w miesiącu.czy jest taki lek który obniża tylko wysokie ciśnienie .boje sie brać lek przy takim niskim ciśnieniu

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest zmodyfikowanie leczenia. proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego.