Stosowanie Metocard i szybkie tętno a znieczulenie stomatologiczne

witam biorę metocard 23(najmniejsza dawka) raz dziennie , w związku z szybkim tętnem (echo serca w normie, czekam na ekg 24 godz i próbę wysiłkową) czy jest jakieś przeciwwskazanie do znieczulenia u stomatologa? Pani stomatolog chce mi dać porządną dawkę znieczulenia, ponieważ ma dużo do pracy, czy ew mogę odstawić ten lek?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza kardiologa w celu kwalifikacji do zabiegu.