Uderzenie biodrem o kamień a silne bóle po latach

Chłopak, o którym mowa, miał wypadek ok. 5 lat temu-upadł jadąc skuterem i uderzył biodrem o kamień. Pomimo silnego bólu, nie zgłosił się do lekarza. Kulał. Twierdzi, że owa noga "blokuje" mu się w stawie biodrowym. Do lekarza poszedł wiosną ubiegłego roku-praktycznie bez badań stwierdzono, iż staw trzeba będzie wymienić-ale za parę lat i przepisano Ketonal. Ból zelżał właśnie przez ten ostatni rok-ale niestety niedawno powrócił. Jest okropnie silny. Ketonal zupełnie nie pomaga.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u lekarza ortopedy. Po bezpośrednim badaniu, wykonaniu RTG będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.