Zaskórniki i mieszana cera u nastolatki

Witam, mam na imię Kasia i mam 36 lat. Moja córka Wiktoria która ma 12 lat posiada ( najwyraźniej ) skórę mieszaną i czarne zaskórniki na nosie. Jak się ich pozbyć?

Witam! W tym wieku dziewczynce powinny wystarczyć delikatne preparaty myjące przeznaczone dla cery mieszanej i tłustej. Raz w tygodniu warto również zastosować delikatny peeling.