Ból i zaczerwienienie rany po usunięciu kaszaka

Witam.23.06.14.miałam chirurgicznie usuwanego kaszaka na pośladku,wszystko byłoby w porządku ale jestem już piąty dzień po zabiegu i moja rana(3 szwy) jest zaczerwieniona i boli.07.07.14mam termin na ściągnięcie szwów,czy powinnam wcześniej iść do lekarza .Ranę odkażam codziennie octeniseptem.Pracuję a pracę mam siedzącą.Kaszak na pośladku to tragedia.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Odczyn może być spowodowany podrażnieniem podczas siedzącej pracy. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. W razie wątpliwości proszę udać się na wcześniejszą wizytę kontrolną.