Czerwienienie twarzy

Witam,mam problem z twarzą robi się bardzo czerwona czasami jak burak,najbardziej cw pracy gdy pipracuje trochę albo jak postoje trochę na dworzu z zimna wejde do ciepla,robilem przeróżne badania u lekarzy i też wizyt kilka u dermatologowych nie mam już siły,dodam że piecze mnie twarz jak robię się czerwony czuję to wszystko normalnie makabra

Witam Pana,

Z opisanej przez Pana sytuacji mamy do czynienia z napadowym czerwienieniem się skóry. Najlepszym rozwiązaniem w przypadku rumienia jest poddanie się terapii CPL . Seria zazwyczaj 4-5 zabiegów.
http://instytutadamowicz.pl/oferta/estetologia-twarzy/cpl-usuwanie-rumienia
Zabieg ma na celu obkurczyć naczynia krwionośne co widoczne jest gołym okiem w postaci mniejszego zaczerwienienia bądź całkowitego jego zniknięciu z twarzy.

Ponadto odpowiednia pielęgnacja domowa zapewni
,, kołderkę'' na Pana skórze i sprawi, iż skóra będzie lepiej nawilżona i mniej podatna na czynniki zewnętrzne.
Na początek proszę traktować twarz preparatami do skóry atopowej np. Emolium. W następnej kolejności po zamknięciu poszerzonych naczyń i zmniejszeniu wrażliwości skóry będziemy mogli rozpocząć aplikacje preparatów zawierających składniki aktywne. Do tego czasu na dzień ( zima temp. poniżej 0) nakładamy tłusty krem z filtrem.

Pozdrawiam

Anna Adamowicz
www.instytutadamowicz.pl