Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 2 8 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czerwienienie twarzy

Witam,mam problem z twarzą robi się bardzo czerwona czasami jak burak,najbardziej cw pracy gdy pipracuje trochę albo jak postoje trochę na dworzu z zimna wejde do ciepla,robilem przeróżne badania u lekarzy i też wizyt kilka u dermatologowych nie mam już siły,dodam że piecze mnie twarz jak robię się czerwony czuję to wszystko normalnie makabra
MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu

Profilaktyka grzybicy

Grzybica to powszechna choroba. Atakuje różne części ciała. Jak można jej zapobiec? Na ten temat wypowiada się ekspert - lek. medycyny estetycznej Agnieszka Bańka-Wrona.

Witam Pana,

Z opisanej przez Pana sytuacji mamy do czynienia z napadowym czerwienieniem się skóry. Najlepszym rozwiązaniem w przypadku rumienia jest poddanie się terapii CPL . Seria zazwyczaj 4-5 zabiegów. http://instytutadamowicz.pl/oferta/estetologia-twarzy/cpl-usuwanie-rumienia Zabieg ma na celu obkurczyć naczynia krwionośne co widoczne jest gołym okiem w postaci mniejszego zaczerwienienia bądź całkowitego jego zniknięciu z twarzy.

Ponadto odpowiednia pielęgnacja domowa zapewni ,, kołderkę'' na Pana skórze i sprawi, iż skóra będzie lepiej nawilżona i mniej podatna na czynniki zewnętrzne. Na początek proszę traktować twarz preparatami do skóry atopowej np. Emolium. W następnej kolejności po zamknięciu poszerzonych naczyń i zmniejszeniu wrażliwości skóry będziemy mogli rozpocząć aplikacje preparatów zawierających składniki aktywne. Do tego czasu na dzień ( zima temp. poniżej 0) nakładamy tłusty krem z filtrem.

Pozdrawiam

Anna Adamowicz www.instytutadamowicz.pl

Doświadczony kosmetolog. Właścicielka Instytutu Estetyki Delightful Woman. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety