Czerwone krostki na końcu języka

Witam, od jakiegoś czasu mam czerwone krostki na końcu języka, byłem z tym u lekarza rodzinnego i nie umiał mi odpowiedzieć co to dokładnie jest. W internecie wyczytałem dwie informacje. Pierwsza, że jest to grzybica jamy ustnej, a druga że to normalne. Dla lepszego zobrazowania dołączam zdjęcie w poniższym linku http://images77.fotosik.pl/16/39a0e5c47cdae63amed.jpg Te krostki nie są bolące, nie zwiększają/zmniejszają się oraz w takiej samej ilości

Lek. Tomasz Budlewski

Wygląda na brodawki językowe, proponuję udać się do lekarza otolaryngologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.