Czy mogę lecieć samolotem po pęknięciu czaszki?

We wrześniu zeszłego roku miałem pękniętą czaszkę i krwiaka. Przeszedłem operację. Otworzono mi czaszkę i usunięto krwiaka oraz wstawiono 5 plytek tytanowych. W tym miesiącu chciałem lecieć samolotem. Kazano unikać mi lotów do końca zeszłego roku z uwagi na podniesione ciśnienie. Teraz już w takim razie mogę, ale chciałem się upewnić czy napewno?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego Ew wizyta u lekarza prowadzącego leczenie po bezpośrednim badaniu będzie można coś więcej powiedzieć