Czy można łączyć stosowanie Cyclovena i Tabex?

Witam,zauważyłam u siebie na nogach pękające naczynka oraz bóle nóg,profilaktycznie zażywam preparat Cyclovena. Zastanawiam się ile czasu mogę go stosować,czy wskazane są jakieś przerwy? i czy ten preparat można stosować równocześnie z preparatem Tabex? Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję przede wszystkim udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.