Wymiana mostka a możliwość odtworzenia nowych zębów porcelanowych

Jestem w trakcie wymiany mostka porcelanowego na nowy.Dotychczasowy miał 25 lat i był w bardzo złym stanie.Podczas zdejmowania w/w mostka protetyk wszystkie częsci pozbierał i powiedział do pielęgniarki,że w pracowni protetycznej niech wykorzystają resztki które mogą się przydać.Mam wątpliwości:czy na bazie starej i zużytej porcelany można odtworzyć nowe zęby porcelanowe?Czy bedą one trwałe?Czy protetyk zachował się etycznie?Czy nie powinien mi oddać zdjętego mostka?Uprzejmie proszę o odpowiedz.

Witam, może Pani opacznie zrozumiała słowa lekarza. Stare mosty, korony wyrzuca się poprzez oddanie do utylizacji razem z innymi odpadami medycznymi. Jeżeli natomiast nie przesłyszała się Pani to najrozsądniej będzie omówić sprawę z lekarzem lub poszukać innego. Pozdrawiam

Witam.Jezeli mostek nie byl z metalu szlachetnego,to lekarz nie musial oddawac resztki,bo tylko metal szlachetny sie wykorzystuje po raz kolejny,a jezeli byl,to trzeba wrocic do tej sprawy,bo od tego zalezy ile metalu szlachetnego trzeba dolozyc do nowej pracy.Pozdrawiam.