Dawkowanie leku Unidox Solutab na zapalenie skóry

Mam zapalenie skóry kończyny dolnej wiek 63 lata 82 kilo biorę leki przeciw zakrzepowe a mam lek który lekarz mi przepisał to Unidox Solutab wiem że brałam dwie na dobę ale teraz nie pamiętam a lekarz prowadzący wyjechał za granice i gabinet w którym przyjmował już nie funkcjonuje proszę o rade was dziękuje z góry .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę kontynuować ustalone dawkowanie. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u innego specjalisty w tej samej dziedzinie.