Jaki jest najlepszy zabieg na wory pod oczami?

Dzień dobry. :) Jaki jest najlepszy zabieg na wory pod oczami? Nie są sine, ale cały czas napuchnięte. Ile taki zabieg kosztuje? Mam 22 lata.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.