Nawracające nadżerki na języku oraz czerwone żyłki i białe krostki

witam, od listopada 2014 mam nadzerki na jezyku(najpierw mala biala plamka ktora sie rozrasta do nadzerki z biala obwodka).Sa 2 tyg znikaja na jakis czas i sie pojawiaja. obecnie stosuje 10 dzien flucofast na candida albicans, ale nie ma zadnej poprawy. dodam ze pod jezykiem mam czerwone zylki i biale krostki. co to moze byc, bo juz nie wiem co mam w tej sytuacji robic?

Renata GrzechociĹska

Zmianu koniecznie powinien ocenić lekarz lub stomatolog. Jeśli po włączonym leczeniu nie widzi Pani poprawy należy je zmodyfikować.