Omamy słuchowe podczas przyjmowania Mozarinie

Omamy słuchowe w zaburzeniech lękowo - nerwicowych po 4 dniach na Mozarinie 10 mg - możliwe? Witam nocą po 4. dniu przyjmowania Mozariunu słyszałam głosy i rózne hałasy z różnych stron. Na ulotce nie ma tego efektu ubocznego. Boję się, czy to może świadczyc o rozwoju schizofrenii? Nigdy wcześniej nie miałam omamów.

Rozumiem, że przyjmuje Pani lek przepisany przez lekarza specjalistę. Zachęcam do kontaktu z psychiatrą, rozmowy o tym jak czuje się Pani po leku oraz o niepokojących objawach. Zaoszczędzi to Pani trochę lęku i pomoże ewentualnie dobrać farmakoterapię.