Opieka nad starszą osobą z demencją starczą

Witam, mam problem z ciocią ma 86 lat i straszną demencję starczą stwierdzoną w szpitalu, nie chce przyjmować żadnych leków a jest coraz gorzej, przeinacza wszystkie fakty, opowiada niesamowite historie, boimy się o nią i nie wiemy co robić. Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza psychiatry. Po zbadaniu zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.