Czy osoba z demencją bardzo zaawansowaną może używać plastrów z morfiną na wyciszenie?

Witam.Czy osoba która ma demencje bardzo zaawansowaną może uzywać plastry z morfiną na wyciszenie ,bo inne leki nie działają ???

Witam Zachęcam do zadania tego pytania jeszcze raz ale tym razem proszę zaznaczyć, że jest ono kierowane do Psychiatry. Psychologowie nie mają tak specjalistycznych informacji. Zakres naszej wiedzy to praca nad sferą emocji, myśli i zachowania. W przypadku pytań o farmakoterapię, osobami kompetentnymi i znającymi się na temacie są lekarze Psychiatrzy lub Psychoterapeuci, którzy są jednocześnie lekarzami. Joanna Frąckowiak